اولین واکنش رسمی به مصاحبه دکتر ایمانیه با خبر پارسی؛مرتضی عشاق:هیچ مدرکی برای فعالیت پزشکی من در تهران ندارند

خبر پارسی – دکتر مرتضی عشاق در واکنش به اظهارات دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،جوابیه ای به این سایت فرستاده و اظهارات دکتر ایمانیه در گفت و گو با خبر پارسی را فاقد مستندات کافی دانسته است.

در جوابیه دکتر عشاق متخصص ارتودنسی و استاد سابق دانشکده دندانپزشکی شیراز که همراه با مسنتدات برای خبر پارسی فرستاده،آمده است:

در پاسخ به اظهارات اخیر ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سایت خبر پارسی در خصوص قطع همکاری با اینجانب  ذکر نکات زیر ضروری است:

۱)اگر تنها دلیل قطع همکاری با اینجانب، فعالیت خصوصی من در تهران بوده چرا بدون ذکر دلیل و یا اخطار شفاهی و کتبی – مانند تمام موارد مشابه قبلی- این اقدام انجام شد؟

۲) اگر مدرکی برای اثبات فعالیت خصوصی اینجانب موجود بوده چرا پس از شکایت بنده به دیوان عدالت اداری در دفاعیه ی دانشگاه هیچ اشاره ای به این موضوع نشده و صرفا عنوان شده: دانشگاه هیچ تکلیفی برای تمدید احکام پیمانی سالیانه نداشته و ندارد؟

۳)خواهشمندم هرگونه مدرکی مبنی بر فعالیت خصوصی من در تهران در دوران خدمت در دانشگاه در دسترس دارند ارایه فرمایند.

۴) از ایشان خواهشمندم درصورت تمایل، درمورد پرداخت حقوق ماهیانه ۵ میلیون تومانی تحت عنوان تمام وقت آموزشی به برخی اساتید که فعالیت پاره وقت ایشان نیز مورد تردید است توضیح بفرمایند. آیا مخالفت اینجانب به عنوان مدیر گروه با چنین پرداختهایی نقشی در اخراج من نداشت؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این چالشها به معاونت آموزشی دانشکده دندانپزشکی شیراز مراجعه فرمایید.

۵) درمورد اساتید تمام وقتی که از قدیم تا کنون در مطب شخصی در تهران با اطلاع کلیه همکاران مشغول به کار هستند و هیچ گونه واکنشی از طرف دانشگاه ندیده اند، آیا نیازی به شفاف سازی نیست؟

۶) پس از اخراج اینجانب جمع کثیری از دانشجویان و دستیاران تخصصی به نشانه ی اعتراض خدمت ریاست دانشگاه رسیدند و ایشان در اظهارات خود عینا جملاتی که در انتقاد از ایشان در جلسه ی پرسش و پاسخ ۲ سال قبل مطرح کرده بودم را ذکر می نمایند. آیا این نشانه ای از نقش کدورت عمیق ایشان  در اخراج من نیست؟

۷)آیا جوانترین دانشیار ایران، مدیر گروه بخش ارتودنسی یک دانشکده، رتبه ی اول دانشجویی و بورد تخصصی کشور با سوابق درخشان پژوهشی- آموزشی حق ندارند درمورد اخراج خود با ریاست دانشگاه دیدار داشته باشند؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد حسن سوابق اینجانب، یک نظرسنجی کاملا تصادفی از اساتید، پرسنل و دانشجویان دانشکده کافی به نظر می رسد.

دکتر عشاق  همچنین در پی  اظهارات دکتر ایمانیه در خبرگزاری های مهر و ایرنا  واکنش نشان داده و گفته است:

در پاسخ به گزارش ارائه شده از نشست خبری جناب ٱقای دکترمحمد هادی ایمانیهریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز- که در تاریخ ۲۴/۹/۹۲ در خبرگزاری محترم مهر و ایرنا درج گردید لازم است توضیح دهم که اشارات ایشان مبنی بر اینکه هیچ استادی از ٱن دانشگاه اخراج نشده کذب محض است. اینجانب دکتر مرتضی عشاق- متخصص ارتودنسی- دانشیار- مدیر گروه و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی شیراز بودم. از تاریخ ۳/۲/۹۲ به دستور شفاهی ریاست دانشگاه از ورود به دانشکده منع شدم و در تاریخ ۱۷/۲/۹۲ رای هیات جذب دانشگاه مبنی بر عدم تمدید حکم پیمانی اینجانب صادر و ابلاغ گردید. این در حالی است که دکتر ایمانیه در نشست خبری فوق عنوان نمودند “ایشان به لحاظ مسائل شخصی و دلایلی که خودشان داشتند از این دانشکده رفته اند.” اینجانب پس از اخراج از دانشگاه شکایت خود را به وزارت محترم بهداشت و همچنین دیوان عدالت اداری ارائه نمودم و پرونده این شکایت به شماره ۹۲۰۹۹۸۰۹۰۰۰۱۳۰۲۸ در شعبه ۳ دیوان در دست بررسی است. آیا اگر اینجانب به خواست خود دانشکده را ترک نموده بودم دلیلی برای طرح شکایت وجود داشت؟ضمنا تصویر مدارک مدارک اخراج بنده به پیوست می باشد.

از سویی دیگر  در خبرگزاری مهر عنوان شده که دکتر ایمانیه گفته به دلیل حفظ آبروی اینجانب از بیان دلایل عدم تمدید حکم خودداری نموده اند.

در این خصوص لازم می دانم نکاتی را به استحضار افکار عمومی برسانم

۱- دکترایمانیه در خبرگزاری ایرنا دلیل اخراج بنده را به نوعی خواست خودم جهت ترک دانشگاه عنوان نموده اما در خبرگزاری مهر گفته اند  علت اخراج را به علت حفظ آبرو بیان نمی کنند. این دو گزاره خود نشان دهنده تناقض گویی آشکار و عدم صداقت ایشان است.

۲-اینجانب بارها جهت تفهیم اتهام ، درخواست ملاقات حضوری با ایشان را ارائه نموده بودم و حتی یک نوبت به مدت ۴ ساعت پشت درب اتاق ایشان انتظار کشیدم ولی ایشان از دیدار با اینجانب امتناع ورزیدند. آیا کارنامه کاری اینجانب در حدی نبوده که قبل از صدور سنیگن ترین رای ممکن به اینجانب نیز اتهام ارائه می گردید و اجازه دفاع داده می شد؟آیا چنین برخورد ضربتی ارتباطی به تخلفاتی که اینجانب در دوره مدیریت از مسئولین بلند پایه دانشکده و دانشگاه مشاهده و گزارش نمودم ندارد؟آیا انتقادات اینجانب در زمینه امور آموزشی دانشگاه در جلسات پرسش و پاسخ موجبات کدورت ایشان و اتخاذ چنین تصمیم ناگهانی از ایشان نشده است؟

۳- اینکه ایشان گفته اند علت اخراج و یا عدم تمدید قرارداد را به علت حفظ آبرو عنوان نمی کنند واضحا به مخاطب القا کرده اند که بنده مجرم بوده ام و از بنده هتک حرمت نموده اند.  آقای دکتر ایمانیه این حفظ آبروست؟ با این صحبت ایشان بنده به اتهامات مجهول و انجام نداده متهم شده ام و لذا طبق قانون مجازات اسلامی حق خود می دانم جهت اعاده حیثیت به محاکم قضایی مراجعه نمایم و هر چند که با مراجعه به افکار عمومی به راحتی متوجه می شویم که این روش ها و اتهام زنی های دکتر ایمانیه نخ نما شده  و همه به آن واقفند اما این دلیل نمی شود که از ظلمی که بر من رفته بگذرم .

۴- مجددا می پرسم بر طبق کدام قانون و بر اساس رای کدام محکمه محکوم شده ام که اینچنین بی پروا ایشان با آبروی من بازی می کنند؟

۵-در مورد درونتان قضاوت نمی کنم که آن را فقط خدای عزو جل می داند اما در ظاهر شما متدین و مقید به دین مبین اسلام هستید آیا در آئین گرانقدر اسلام ریختن آبروی مسلمان با خراب کردن خانه خدا برابر دانسته نشده است؟ اگر واقعا مقید به اسلام هستید چرا به راحتی به خود اجازه می دهید  در مورد آبروی مردم اینگونه عمل کنید؟

 

و در پایان به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز توصیه می کنم به جای توسل به مطالب کذب برای توجیه تصمیمات خود اندکی تحمل خود را در مقابل منتقدین بالا ببرند.

ضمنا علاوه بر مدارک اخراج  بنده که پیوست می باشد خلاصه ای از کارنامه علمی بنده به استحضار افکار عمومی می رسد:

رتبه اول دوره دانشجویی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۰

رتبه اول بورد تخصصی در کشور در سال ۱۳۸۳

جوانترین دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز

جزو اساتید برتر دانشگاه در دو دوره از ارزشیابی های سالیانه دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سابقه یک دوره مدیریت گروه آموزشی ارتودنسی شیراز

مسئولیت کمیته تحقیقات دانشجویی و کمیته تامین منابع علمی کتابخانه دانشکده دندانپزشکی شیراز

دارای اختراع ثبت شده در زمینه ارتودنسی و ۱۶ مقاله انگلیسی در مجلات معتبر خارجی و ۱۴ مقاله در مجلات معتبر داخلی

مرتضی عشاق ، متخصص ارتودنسی و استاد سابق دانشکده دندانپزشکی شیراز

dr.imanie3 001

dr.imanie2 001

49 دیدگاه برای “اولین واکنش رسمی به مصاحبه دکتر ایمانیه با خبر پارسی؛مرتضی عشاق:هیچ مدرکی برای فعالیت پزشکی من در تهران ندارند

  1. همینطور که خودشان نوشتند درتاریخ ۱۷/۲/۹۲ رای هیات جذب دانشگاه مبنی بر عدم تمدید حکم پیمانی اینجانب صادر و ابلاغ گردید یعنی اینکه استخدام نبوده و پیمانش تمدید نشده.
   مگر بقیه اساتید پول دوست وزیر میزی بگیر مدرک بجا میذارن که ایشان برا کارش مدرک خواسته؟؟؟ بعد هم نوشته بدستور شفاهی ایمانیه اخراج شده کجاست مدرک ایشان؟؟؟؟

   1. خب ایمانیه عزیز که هر سوالی می پرسی میگه کو مدرک! انگار همیشه باید یه دوربین مدار بسته باهامون باشه تا جناب رییس ساکت بشه مثل اینه که به یک زندانی که ور زندان بهش توهین شده بگی کو مدرکت؟!

  2. باسمه تعالی

   استاد ایمانیه مرد حق است وسیاست اشداء علی الکفار و رحماء بینهم را اعمال کرده اند دانشگاه استاد کراوتی نمی خواهد

   1. بروپی کارت.تو و امثال تو باید التماس کنید تا دوزار بزارن کف دستتون

   2. متأسفم برای شما که عقل و درکتان در حد دیدن یک کراوات هست.

   3. عقل ودرکمون بهتر از اوناءی که همه چیزو تو ریش میبینن نه تو ریشه

 1. درود بر دکتر عشاق، شما برای تمامی کسانی که شما را میشناسند الگوی علمی و اخلاقی هستید و با چنین اتهام زنی هایی از سوی شخص معلوم الحال مثل ایمانیه چیزی از شایستگی های فراوان شما کم نخواهد کرد.

 2. به نظر من دکتر عشاق نخبه نیست، نخبه کسی است که ذوب در ایمانیه و چاپلوسش باشد و بنابراین معلوم است این استاد اصلا استعدادی ندارند.

 3. جناب آقای دکتر عشاق استاد عزیز
  یک جوری از خود دفاع کردید که منی که سر کلاس های شما بودم باورم شد و شک کردم که چه کسی بود در سال 88 سر کلاس درس … به طور واضح به امام خمینی و مقام معظم رهبری توهین می کرد. آیا گفتمان اصلاح طلبی به غیر از آرمان های امام است شما فقط همچون حمار با بار کتاب فقط نام اصلاح طلبی را به دوش می کشید . در آن سالها بنده در ذهن خودم گمان می کردم شما بهایی هستید هنوز هم مطمئن نیستم نباشید . شما مصداق بارز مخالف نظام هستید به نظر من همین چند سالی که در دانشگاه حضور داشتید هم قاچاقی بوده آنهایی که من را می شناسند می دانند که من هم با دکتر ایمانیه مخالفم ولی شما را نیز تایید نمی کنم چون من با فرد مشکل دارم نه با نظام خداوند شما را به راه راست هدایت نماید

  1. پاسخ به Dr
   بزرگوار یکی از مشکلات ما در این 8-7 سال خود خدا پنداری(نعوذ بالله)است و به هر که میرسیم با هر تفکری غیر فکر خودمان اتهامات رنگارنگ میزنیم.از عدم التزام عملی به ولی فقیه تابهایی گری وبابی گری و اگر دستوان بیاید همو سکچوالیتی!!!!و بعد حکم هم صادر میکنیم.پناه بر خدا
   اما گیریم که ایشان -که بوالله من فقط در این عکس سراسر معصیت!!!!!!! دیدمشان و خدا میداند که اصلا نمیشناختمشان مگر این چند روز که بر سر زبان افتاده اند_به قول شما نماینده ی بلا واسطه ی خدا در عرش و فرش بهایی باشند چرا از کانالهای اطلاعاتی امنیتی ساری بر هیات جذب و کل دانشگاه عبور کرده اند.و گیریم که پس از عبور زیرکانه از این کانالها هیات علمی شده اند و توسط شما مکنونات قلبی ایشان مکاشفه شده است مرد ومردانه حکم بزنید که فلانی چون تو معاند یا بهایی -یا هر چه که شما بر چسب میزنید-هستید از ادامه ی فعالیتتان معذوریم
   اما در همه ی مباحث مطرح در صحبت های رییس دانشگاه هیچ نشانی از این اتهامات رنگارنگ شما به چشم نمی خورد.به نظر میرسد اگر کمی با خود خلوت کنید و به آیین مردانگی در فرهنگ کهنمان بیندیشید کمی از خود احساس خجالت کنید. اینها همه گذشتنی و رفتنی است آنچه در اذهان میماند تنفر از پاچه خواری و تزویر است .

  2. البته هر جرمی که ایشان داشته باشد،مجوز اتهام زنی در موارد غیر ارتکابی نیست، در ضمن دروغگویی از بزرگترین جرمها در قانون و بزرگترین کناه در دین آقایان حضرات مسئولین است

  3. شمایی که اینقدر آدم شناسی و سریع همه چیز را می فهمی و کشف می کنی برای برخی نهادها درخواست کار بفرستید واقعا به شما احتیاج دارند
   در ضمن به هوش باش هر لحظه مرگ در کمین توست اینقدر پر گاز نرو چون راه برگشتی نیست

 4. عجب. پس چرا دکتر ایمانیه حقیقت را نمی گوید تا ذهنها روشن شود. بهایی جایی در این ملک ندارد.

 5. من بارها شاهد بودم دکتر عشاق هر جا که چند تا دانشجو و استاد می دید به سیاست های دانشگاه و شخص رییس محترم دانشگاه اعتراض و انتقاد می کرد، اعتراض و انتقاد مخصوص چند دانشجوی کم سن و سال است نه شما دکتر عشاق که خود را چهره برتر علمی میدانید. مطمن باشید در هیچ جای دنیا و حتی کشورهای اروپایی هم انتقاد یک استاد از رییس دانشگاه بی پاسخ نمی ماند شما اگر آنجا هم بودید الان اخراج شده بودید

  1. علیرضاجان
   اول اینکه انتقاد حق بدیهی احاد افراد جامعه است خصوصا اینکه فرد نخبه ی فکری باشد
   ثانیا احتمالا از فضای آکادمیک اروپا اطلاعی نداری.اینطور که میگویی نیست فضای انتقادی بسیار باز تر از این حرفهاست و این حرف شما را مزاحی بیش -به عمد یا سهوی-نمیبینم
   ثالثا یه بار دیگه به این جملت فکر کن که گفتی انتقادو اعتراض خاص چند دانشجوی کم سن و ساله.این دیگه اوج ذوبتون تو ریاست دانشگاهو میرسونه.یادتون باشه که امام خمینی از خرداد 42به بعد شاخص حرکت انتقادی اعتراضی بود به فضای تهدیدو تزویر آن زمان و جوون کم سن و سال نبودن.این جملت آدمو یاد فضای حاکم بر اروپا در قرون وسطی میندازه
   رابعا کجای دنیا -البته بجز شیراز جنت طراز-انتقاد یا حتی مخالفت با رییس دانشگاه حکمش اخراج استاد دانشگاه است.بازم خدا از سرت نگذره احمدی نژاد.
   خامسا:
   گیریم که انتقاد جریمه دارد.بیایید جریمه ی آن را قانونی و اعلام کنید تا جامعه دست از این خطای فاحش!!!بردارد.ولی خداییش جرمش را اینقدر سنگین نگیرید به نظرم اول از فلک کردن شروع کنید بعد پا مرغی رفتن بعدش هم بفرستیدش تو صف نون آخه این روزای برفی خیلی زجرآوره تو صف نون رفتن .در ضمن یه تبصره هم بزنید که اگه قرار شد تنبیه تو تابستون انجام بشه میگیم بمدت ده روز هر ظهر پا پتی(یعنی پا برهنه!؟)دو کیلو متر رو آسفالت راه بره بخدا اینقد طرف ارشاد میشه که تو هر که بگی ذوب که چه عرض کنم بخار میشه

 6. خط به خط نوشته های بسیار جالب آقای دکتر عشاق درددل و شکایت ده ها و بلکه صد ها نفر دیگر است.اما اینکه چرا سالهاست دکتر ایمانیه از روشی نخ نما شده تهمت اخلاقی و ریختن آبروی افراد(بگم بگم) برای حذف منتقدین و کسانی که از حضورشان در دانشگاه شیراز خوششان نمی آید , استفاده میکنند خود نیاز مند روانکاوی مفصلی در این زمینه میباشند.
  دانشگاه شیراز جای فرزند آقای دکتر ایمانیه که از دامپزشکی اردبیل به پزشکی شیراز انتقالی گرفته اند هست اما جای اساتید نخبه نیست ؟
  ایشان دانشگاه را با ملک شخصیشان اشتباه گرفته اند.

  1. موافقم
   اگر این اساتید نخبه اخراج نشوند کجا جا برای نور چشمی های پخمه باز می شود

 7. پاسخ به Dr
  سلام
  من بارها دیده ام که دکتر عشاق در پیدا و پنهان فرایض اسلام را به جا می آوردند.

 8. آقای دکتر ایمانیه یک ماه قبل هم به مدت چند روز دکتر قیصری را اخراج کرد و الان هم کلی اتهام بهش زده
  اما بعد از چند روز دوباره ازش دعوت کرد که به کارش ادامه بده
  اگر ایشان مشکل داشته چرا دوباره به سر کارش برگشت؟ اگر تصمیم درست و قانونی گرفته شده چرا پس از چند روز لغو شد؟ فقط و فقط دلیل بازگشت دکتر قیصری فشار افکار عمومی بود.

  فقط آقای دکتر عشاق شانس نداشت که موقعی اخراج شد که خبر پارسی و سایت های مشابه یا نبودند و یا در محاق بودند

 9. دروغ گفتن و تهمت زدن و فرار به جلو به جز از مدیران دولت احمدی نژاد از هیچ مدیری بر نمی اید چون خود ان مرد غیر قابل پیش بینی بود

 10. در مورد این نکته که پسر دکتر ایمانیه دامپزشکی دانشگاه آزاد بوده و به پزشکی شیراز منتقل شده من هم زیاد شنیدم اما باور کردنی نیست لطفا گزارشی تهیه نموده توضیح دهید.

 11. این حق رئیس دانشگاه است که استادی را که دوست ندارد در دانشگاه نگه ندارد

  1. عامو مم رضو بی خیال می کار علمی هم دوس داشتن ور میداره عامو اگه ایجوریه طرف ننشو بیشتر همه دوس میداره! ور میداره میذاره استاد!

 12. دوست محترم بهایی شناس!!! آقای دکتر عشاق امام جمعه یا جماعت نبودند! یه استاد دانشگاه بودند اگر تو کارشان که تدریس بوده کوتاهی نمودند اتفاقی که براشون افتاده میتونه منطقی باشه ! و گرنه به علت طرز فکرمتفاوت یا گفتار یکی را به بهایی گری متهم کردن کاری منطقی و انسانی نیست! تازه همان بهایی هم حق آب و گل دارد! ما با شناختی که از رییس دانشگاه علوم پزشکی سراغ داریم میدانیم که دکتر عشاق مانند ده ها تن دیگر از استاد و دانشجو و کارمند فدای یک نوع طرز فکر خاص شده اند! بیایید به جای بر چسب بهایی گری زدن به این و آن دعا کنیم گروهی نعوذ بالله دست از خود خدا پنداری بردارند و در ثانی تیشه به ریشه ریا کاری بزنیم! گروهی مانند دکتر عشاق سرمایه های علمی این مملکت هستند نباید به اسانی از دستشان داد!!

 13. جناب دکتر ممنون از اینکه اتهام زنی های ایمانیه رو بی جواب نگذاشتید.
  صندلی هم شرمنده شد و این ادم از رو نرفت..

 14. با اهدا سلام و ادب خدمت جناب اقای دکتر عشاق
  شماهرقدر نخبه و باهوش باشید بد نیست کمی درخودستایی خود صرفه جویی کنید.بنده که سالهاست حضرتعالی را بخوبی از نزدیک میشناسم پیشنهاد میکنم کمی از پر رویی و خودبزرگ بینی خود بکاهید که در ان دانشیارنمره اول صاحب اختراعی هستید.

 15. مدیریت محترم خبر پارسی، در صورتی که فرصت مصاحبه با آقای دکتر ایمانیه فراهم شد لطفا از ایشان بخواهید کامنتهای مطالب مربوط به دانشگاه علوم پزشکی را که در سایت خبر پارسی منتشر میشود بخوانند! شاید چشمشان واقعیت ها را ببیند و پی به میزان درستی اندیشه هاشان ببرند و به میزان محبوبیتشان در بین اساتید دانشجویان و کارکنان!

 16. اگه آقای دکتر ایمانیه به زودی برکنار بشه خیلی دور از انتظار نیست چون تاریخ ثابت کرده که بی عدالتی پایدار نمیمونه

 17. مترسک تا دو روز پرنده ها را می ترساند، از روز سوم پرنده ها فضله خود را نثار سر مترسک می کنند!!

 18. اخراج دکتر عشاق هم دقیقا مثل اخراج شدن من بوده. با این تفاوت که من خیلی کمتر از ایشونم که خودمو با ایشون مقایسه کنم. به من حتی یک جمله هم توضیح ندادند که علتش چی بوده. البته من حتی مشکل سیاسی هم نداشتم.13 روز دم در اتاق ایمانیه مینشستم و کسی حتی جواب منو نداد. تازه منشیاش ممیگفتن اینجا نباید بشینید. آخرش هم از ترس آبروم از این استان کلا رفتم. چون قبلا برای موردای مشابه که سماجت کرده بودن شنیده بودم که تهمت ناموسی بهشون بستن. این روش را من از حدود 10 سال قبل بارها شنیده و دیده ام که برای اخراج افراد مخالف به آنها تهمت میزنند.

 19. دکتر عشاق انسانی وارسته و مردمی بود که همه تلاشش در جهت بالا بردن سطح دانشجویان بود . استادی که طی چند سال متوالی از از طرف دانشجویان با کسب بالای 90 درصد رای به عنوان استاد محبوب دانشکده انتخاب شد ایا تصمیم به اخراج چنین استادی توهین به شعور و معرفت دانشجویان نیست؟؟! انسانی که همه تلاشش در جهت کمک و یاد دادن دانسته هایش بدون هیچ چشمداشت است ایا مومن نرین انسان در نزد خداوند نیست ؟؟؟ ایا کسی که جیبش را با پولهای بیت المال بدون هیچگونه مفید بودن پر کرده مسلمان واقعیست؟؟؟؟

 20. استاد دانشگاهی که حرفش عملش رفتار و منشش موازی با اپوزسیون خارج نشین باشد به درد این ملت و نظام نمی خورد . دوست عزیز شما مثل اینکه یا کاملاً غریبی یا خیلی آشنا هستی که اینقدر ناراحت شدی من در خصوص بهایی بودن ایشون فتوا ندادم که شما بهتون بر خورده . یک عده از دوستان هم با آوردن اسم بهایی بهشون توهین شده انگار من فقط در مسئله عقاید ضد نظام ایشان نظر قطعی دادم.
  ضمناً زشته آدم روی مطلب خودش کامنت بذاره با شما دوتا هستم !!!

 21. من به عنوان همکا رآقای دکترعشاق اول از هرچیز،ایشان را انسانی شریف ، استادی با سواد ،لایق و دلسوز، همکار ی همراه ،پزشکی با وجدان و حامی حقوق بیماران ومدیری شایسته در راستا ارتقا دانشکده می دانم و از ایزد یکتا می خواهم هر چه زودتر به جایگاهی که در خور وشایسته آن هستند ،برسند

 22. آقای DR . مثل اینکه گزارش آقای دکتر عشاق خیلی فشار بهت وارد کرده که ایجوری جلز و ولز می کنی.

 23. پاسخ به لطفی
  اینجانب از خود دکتر عشاق موضوع را جویا شدم. ایشان فرمودند که پس از اخراج پروانه ی مطب گرفتند و در مطب مشغول شدند. (که تاریخ پروانه ی مطب گواه این مطلب است) دوستان همکار می دانند که تا قبل از پروانه ی مطب ، نصب تابلو و راه اندازی سایت مطب غیر قانونی است.
  به نظر شما ایشان پس از اخراج باید چه می کرد؟

 24. هر چند که اعتقادات دینی نباید ملاک سنجش و جذب هیات علمی باشد ولی در طول 18 سال دوستی با دکتر عشاق ایشان و خانواده اش را عامل به فرایض دینی دیده ام و کسانیکه بدون اطلاع و توجه نسبت های خلاف واقع را به ایشان نسبت میدهند قطعا در پیشگاه الهی مسوول خواهند بود…..مجموعه اتفاقات این چند ماهه نشان میدهد که ریاست دانشگاه به دنبال بهانه ای برای اخراج دکتر عشاق بوده است.نکته بسیار منفی در عملکرد ریاست دانشگاه عدم پاسخگویی و پذیرش دانشیار دانشگاه میباشد .اصل اساسی “تفهیم اتهام” به طور کامل زیر پا گذاشته شده……جالب انکه اقایونی که خود رو پیرومسایل اسلامی میدونن از این موضوع غافل هستند که خدا هم در روز قیامت ابتدا به بندگان “اقرا کتابک… میگوید. یعنی با عنایت به علم الهی ابتدا پرونده اعمال هر کس پیش رویش قرار میگیرد و قادر متعال هم بدون نشان دادن گناهان و تفهیم اتهام مجازات نمیکند…..
  نهایتا نه دکتر ایمانیه تا ابد در این جایگاه میماند و نه دوستا ن و مخالفانشان.متاسفم که فرصت های محدودمان را به چه اموری صرف میکنیم.تصور کنید که شان ریاست دانشگاه علوم پزشکی میتواند به مراتب از دخالت در چنین اموری بالاتر باشد و ایشان به چه میزان جایگاه خود را فروکاسته که تحمل صدای یک مخالف صالح و ساده را هم ندارد

 25. DR
  اگر شما در سال 88 دانشجو بودید باید یکی از همکلاسی های من باشید اما من تا به حال به یاد ندارم که دکتر سخنی گفته باشند که خلاف نظام یا اسلام باشد ایا شما دچار نوعی توهم یا اسکیزوفرنی هستید ؟؟ این حرفها چیه از خودتون در میارید؟ یا شما کلا حالت خوب نیست یا اینکه مشکل شخصی با دکتر داری و داری اینطور جوسازی میکنی . شایدم پست و مقامی داری که با رفتن ایمانیه به خطر میوفته

 26. دوست عزیز آقای “اب ریخته” :
  ایشان در رشته دامپزشکی سراسری اردبیل پذیرفته شده نه دانشگاه ازاد.سند صحبت بنده نیز لیست اسامی قبولی کنکور همان سال ورودی ایشان در دبیرستان شهید دستغیب و کادر آموزشی دبیرستان در آن موقع میباشد.

 27. سلام من دانشجوی دندان پزشکی هستم به اشتباه نوشتم دوران پزشکی.لطفا کامنت درستم بزارید.
  با سپاس از خبر پارسی

 28. با سلام
  بنده دانشجوی استاد ورودی 84 بودهام و افتخار ١ترم تعلیق از ایمانیه صرفا به دلیل فعالیت سیاسی دارم
  استاد و دوستان هم فکر ایشان را کاملا می شناسم ، اینها را می گم تا بدونین استاد را کاملا می شناسم
  اصل قضیه استاد از جلسه پرسش و پاسخ بود که دکتر ایمانیه برگزار کردن و استاد کاملا حرفههای دل انهایی را گفتن ک برای تحصیل زحمت کشیدن
  مدارک و اسناد کاملا مستدل دارم که هر زمان نیاز شد افشا خواهم کرد و استاد قطعا با توجه به اسم مستعار اینجانب ، بنده را به یاد می یارن
  هر چند ک عدو شود سبب خیر و استاد بعد از شر ایمانیه قطعا بهتر از همیشه پیش خواهند رفت

 29. بنده بعنوان دانشجویی که فقط دو ترم حضور دکتر عشاق رو در دانشکده دیدم و دورادور از نظرات سازنده ایشان لذت بردم خدمتتون عارضم که بعد از ایشون زمینه هایی مثل کارهای فرهنگی دانشکده به شدت افول کرد و مصداق بارزش رو میتونید عینا در اخبار سایت دانشکده مشاهده کنید.واقعا مایه تاسف هست که ایشون از دانشکده ما رفتن.
  در مورد دکتر ایمانیه هم عرض کنم که ایشون طی جلسه پرسش و پاسخی که اخیرا در دانشکده برگزار شد تعدادی از دانشجویان که از ایشان و سیاستهای غلطشان انتقاد کردن به بهانه عدم رعایت dress code هفته بعد به کمیته فرا خوانده شدن!اینست عدالت ایمانیه.هرکسی کلاه خودش رو قاضی کنه دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.