اعلام برنامه‌های سفر دکتر پزشکیان به شیراز

دکتر پزشکیان روز شنبه ۲ تیرماه مهمان مردم شیراز و استان فارس می‌شود.

 

سیدعبدالرزاق موسوی رییس ستاد انتخاباتی انتخاباتی دکتر پزشکیان در استان فارس در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: آقای دکتر پزشکیان روز شنبه دوم تیرماه ساعت ۱۶:۳۰ در محل ورزشگاه شهید دستغیب واقع در دروازه کازرون سخنرانی خواهد کرد.

 

وی با دعوت از شهروندان استان فارسی برای شرکت در این مراسم اظهار کرد: با توجه به محدودیت زمان و کوتاه بودن طول سفر، دکتر پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با سفر به شهر شیراز ضمن زیارت حرم مطهر احمدبن موسی(ع) شاهچراغ، در ورزشگاه شهید دستغیب واقع در دروازه کازرون با مردم استان فارس سخن خواهد گفت و برنامه های خود را تشریح می‌کند.

 

موسوی ادامه داد: اقشار و گروه‌های مختلف مردمی از جمله جوانان، بانوان، فرهنگیان، وکلا، جامعه درمان و پزشکان، هنرمندان، کارگران، صنعتگران، ورزشکاران و دانشجویان و دیگر اقشار در این مراسم حضور خواهند یافت.
وی افزود: پیش بینی میکنیم که استقبال ویژه‌ای در شأن مهمان‌نوازی مردم فارس در شیراز از آقای پزشکیان صورت بگیرد.

 

رییس ستاد دکتر پزشکیان در استان فارس ادامه داد: به منظور استقبال از دکتر پزشکیان کمیته‌ای مردمی زیر نظر ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان شکل گرفته و گروه‌های مختلف در حال تدارک مقدمات برنامه هستند.

 

وی از همه شهروندان استان فارس به ویژه مردم مهمان نواز شیراز دعوت کرد با حضور گسترده خود فصل جدیدی را در انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر رقم بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.