خانه » اخبار ویژه » پاسخ اداره ورزش و جوانان فارس به گزارش خبر پارسی و توضیح سردبیر خبر پارسی :هیچ گونه اطلاعی از تشکیل جلسه در سالن سوار کاری نداشتیم/گردانندگان جلسه با فریب سرایدار وارد سالن شده اند!

پاسخ اداره ورزش و جوانان فارس به گزارش خبر پارسی و توضیح سردبیر خبر پارسی :هیچ گونه اطلاعی از تشکیل جلسه در سالن سوار کاری نداشتیم/گردانندگان جلسه با فریب سرایدار وارد سالن شده اند!

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=7820

خبر پارسی – روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس به گزارش منتشر شده خبر پارسی از تشکیل جلسه یاران احمدی ن‍ژاد در محل سالن هیات سوارکاری واکنش نشان داد و در پاسخ به این گزارش نوشته است:
سردبیر محترم خبر پارسی
جناب اقای فرزاد صدری
باسلام: لطفا دستور فرمایید به منظورتنویرافکارعمومی و مصداق نشراکاذیب درپاسخ به انتشارخبری با عنوان حمایت مدیر کل ورزش و جوانان فارس از تشکیل جلسه یاران دولت سابق که ۲۸ فروردین ماه بر روی خروجی آن سایت قرارگرفت، مطلب پاسخ داده را به شرح زیر منعکس نمایند.
دراین گزارش اشاره گردیده با حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس،این جلسه بر گزار شده و این کذب محض و مصداق نشر اکاذیب به منظور تشویش اذهان عمومی است و اداره کل این حق را دارد که از طریق مراجع قضایی،اتهامی که وارد شده را پی گیری نماید.
لازم به ذکراست هیات های ورزشی، باشگاهها ، ورزشکاران و دست اندرکاران اداره کل ورزش و جوانان فارس برای استقبال از سفر دولت تدیبر وامید چندین جلسه داخلی و همچنین با مسوولان استانداری و سازمان های مختلف داشته است و در سالی که رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت ،همدلی وهمزبانی نام گذاری کرده اند، انتشار چنین مطالبی به دوراز انصاف است و اداره کل ورزش و جوانان نیزهمگام با سیاست های دولت و نظام جمهوری اسلامی گام برمی دارد .
همچین اداره کل ورزش و جوانان فارس هیچ گونه اطلاع، تماس ومذاکره ای برای محل برگزاری این مراسم نداشته است ومحل نامبرده شده دفترهیات سوارکاری است واگرچه هیات های ورزشی مستقل هستند اما نظارت برعهده اداره کل است و در ابعاد مختلف پیگیر این موضوع هستیم و با انها نیز بر خورد خواهیم کرد.
متاسفانه شخص مراجعه کننده به محل دفترهیات سواستفاده کرده با فریب سرایدار و اعلام اینکه با مسوولان ورزش وهیات هماهنگ کردم،وی را وادار به باز کردن درب سالن می کنند که این حرکت هم خود پیگیرد قانونی دارد چرا که با فریب دادن به ورزش تعرض شده است.
ورزش و جوانان فارس وابسته به هیچ گروه و جناحی نیست و همواره در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برابر شرح وظایف خدمت رسانی می کند.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس

توضیح خبر پارسی:رئیس هیات سوارکاری در گفت و گو با ما اظهار می کند:شیر احمدی در جلسات مهم تربیت بدنی آن بالا بالا می نشیند!از طرفی او به عنوان فرد مورد وثوق مدیر کل تربیت بدنی که در جلسات مهم او را آن بالا بالا می نشاند بی اطلاع و بی اجازه جناب کمانه از هیات سوارکاری درخواست سالن می کند و مجوز کتبی هم ارائه نمی دهد اما جلسه تشکیل می شود!پیدا کنید پرتقال فروش را!
وحید رجایی معاون محترم مدیر کل تربیت بدنی ۴ سال معاون عزیزی در فرمانداری شیراز بوده و هنوز با هم در ارتباط هستند اما به هیچ عنوان در مورد این جلسه و سالن هیات سوارکاری صحبتی نمی کنند!احتمالا کمی بیشتر از عجیب است!
این جلسه با وجود فعالین سیاسی و مدیران طراز اول دولت احمدی ن‍ژاد در کشور و استان در زیر مجموعه تربیت بدنی تشکیل شده و تا زمان اطلاع رسانی خبر پارسی از جلسه یاد شده ،جناب مدیر کل و رئیس هیات سوار کاری از تشکیل این جلسه بی خبر بوده اند!!خیلی بیشتر از عجیب است اما اگر واقعیت هم داشته باشد نشان از ضعف مجموعه تربیت بدنی و مدیر محترم آن است و می طلبد که برای همین ضعف جناب کمانه استعفا دهند.بخصوص اینکه در آستانه سفر ریاست محترم جمهور به شیراز این اتفاق روی داده و نمی تواند خیلی اتفاقی باشد.
تربیت بدنی اداره کل ورزش و جوانان با این پاسخ عملا گردانندگان جلسه یاد شده را فریبکار می خوانند و گردانندگان جلسه مدیران مورد وثوق احمدی نژاد بوده اند بر حسب اتفاق کمانه نیز از مدیران مورد وثوق احمدی نژاد بوده است. فریبکار واقعی در این میان کیست؟! پیدا کنید پرتقال فروش را!

4 دیدگاه

 1. درود بر صدری عزیز و شهامت مثال زدنی اش

 2. فریبکار واقعی فرزاد صدری است
  ۱-امکانات برای نظام و انقلاب است و برای دار و دسته صدری و …. نیست .
  ۲- ترس سایت خبری و همفکرانش برای چیست ؟
  ۳- در جلسه پیرامون انقلاب و ارمانهای ان صحبت شده و لاغیر
  ۴- از اینکه نظر را منتشر نمیکنید مچکریم

 3. عجب شیر تو شیری هست حداقل به اعتقادات خود احترام بگذارید تمام طول دولت نهم و دهم مسولیت داشتید اما امروز همکاران قدیم خود را فریبکار قلمداد می کنید والله انصاف نیست !!!!!!

 4. اقا واقعا معلوم نیست چرا استاندار با وجود تلاشهای فراوان نتوانسته مدیر ورزش و جوانان را که جهت خلاف دولت تدبیر و امید عمل میکند را تعویض کند.لطفا اگر اطلاعی دارید مارا هم خبر کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme