خانه » اجتماعی » نامه دردمند یک دانشجو به استاندار فارس: احمدی نژاد را به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز انتخاب کنید اما ایمانیه را بگو برود!/ تدبیر کنید و آفتاب امید بخش تغییر را به دانشگاه هدیه دهید/نگذارید نتیجه های ما نیز دوره ریاست ایمانیه را تجربه کنند!

نامه دردمند یک دانشجو به استاندار فارس: احمدی نژاد را به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز انتخاب کنید اما ایمانیه را بگو برود!/ تدبیر کنید و آفتاب امید بخش تغییر را به دانشگاه هدیه دهید/نگذارید نتیجه های ما نیز دوره ریاست ایمانیه را تجربه کنند!

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=7871

خبر پارسی – یک دانشجوی علوم پزشکی دانشگاه شیراز در آستانه سفر رئیس جمهور به این شهر، نامه ای دردمندانه به استاندار فارس نگاشته که متن نامه را بدون کم و کاست تقدیم خوانندگان خبر پارسی می کنیم:

آقای استاندار سلام این روزها بوی تغییر می آید بوی امید! به نظرم تدبیر دولت در فارس هم آفتابی شده و هرم گرمای امید بخشش را بخوبی می شود لمس کرد.می شود صدای سمفونی زیبای تدبیررا از ورای تصمیم های امید بخش شما شنید و چشم به آینده ای روشن برای فارس پهناور دوخت.

آقای استاندار! این روزها که گرمای نوید بخش زادگاهت را به شیراز، شیرازه تمدن ایران زمین سوغات آورده ای هوای دل من هنوز زمستانی است! بر من خرده نگیر آقای استاندار ! من نیز یک شهروندم! یک شهروند نخبه در قلب مهمترین دانشگاه این دیار که علی رغم وجود متخصصان و فوق متخصصان فراوان در اطرافم، سلامتم را به حراج گذاشته اند و از ترس هرگونه برخورد،هویتم را پنهان می کنم!

آقای استاندار! ذهنم پریشان است و روانم بیمار! چه آرزوها داشتم وقتی به دانشکده پزشکی قدم گذاشتم.حالا چندسال از روزی که پا به مهمترین مرکز تربیت سلامت استان گذاشتم می گذرد . چند سال که هر لحظه آن بر من سنگینی می کند! نمی خواهم از توقیف نشریاتی بگویم که همراه با دوستان روشنگرم پایه گذارش بودیم.نمی خواهم از دوربین های مدار بسته ای بگویم که هنوزاهنوز بیخ گلویم را در گوشه گوشه دانشگاه می گیرد.نمی خواهم از هجوم شبانه به مهمترین پایگاه اسلامی درون دانشگاه بگویم.نمی خواهم از تعلیق ناعادلانه دوستان دانشجویم بگویم.نمی خواهم از فضای بسته دانشگاه در همه این سال ها بگویم.نمی خواهم از آنچه بر بهترین فرزندان نخبه این مرز و بوم که در همه این سال ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر آنها رفت بگویم.نمی خواهم از ستاره دار شدن بی دلیل بهترین فرزندان نخبه سرزمینم در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بگویم.نمی خواهم از فضای آلوده سیاسی یک محیط علمی در قلب شیراز بگویم.نمی خواهم از احضار دانشجویان در دولت قبل بگویم.نمی خواهم از جابجایی ناعادلانه دانشجویان و کوچ آنها از خوابگاهها به دلیل فضای بسته دانشگاه بگویم .نمی خواهم از احضار بهترین دختران سرزمینم به بهانه های واهی به کمیته انضباطی بگویم و حتی نمی خواهم از تعدنامه های غیر لزوم دانشجویان بگویم. آقای استاندار! فقط می خواهم بگویم شده خود احمدی نژاد را به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز انتخاب کنید اما ایمانیه را بگو برود که عمر مدیریت او از عمر مدیریت احمدی نژاد هم بیشتر شد!

آقای استاندار! تدبیر کنید و آفتاب امید بخش تغییر را به دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز بگسترانید . نگذارید نتیجه های ما نیز دوره ریاست ایمانیه را تجربه کنند! تو را خدا به ایمانیه بگو برود اگر کمی دلش برای سلامت می سوزد برود که هزاران دانشجوی نخبه مملکت سلامت روحیشان در گرو این تغییر است. آقای استاندار همدلی و همزمانی دولت و ملت سفارش آن رهبر فرزانه است که دانشجویانش را جدا از ملت نمی داند…. باقی بقایتان و خدا نگهدارتان دانشجوی دردمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز

***

خبر پارسی آمادگی دارد که پاسخ ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز و یا دیگر مسئولان محترم دانشگاه را منعکس نماید و امیدوار است که این دست نامه ها فضای گفت و گوی رودرو را برای دانشجویان و مسئولان دانشگاه فراهم کند. الخیرو فی ما وقع…

10 دیدگاه

 1. امیدی به حل مشکل علوم پزشکی شیراز با وجود این استاندار نیست

 2. نيلوفر نمازي

  سلام درود بر شما که درد دل این سالهای گذشته را نوشتید ما مردم شیراز پزشکان وبیماران و بقیه افرادی که اقای ایمانیه به نحوی به انها ضرر روحی و روانی وارد کرده التماس میکنیم صدای ما را به گوش وزیر محترم و معاونین ریاست جمهور محبوب برسانید

 3. اقای استاندار اگر دوست داشتید به همراه ایمانیه کمانه مدیر ورزش وجوانانرا نیز راهی فرمائید.

 4. من امیدوارم سفر روحانی منشا اثر خیر باشد و ایمانیه و استاندار با هم مدتی به استراحت بپردازند

 5. امیدوارم این سفر منشا خیر و برکت برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز بشود و ابمانیه عزل شود

  • آقوی همساده

   نمیدونم عکسی که وزیر بهداشت به دکتر ایمانیه اقتدا کرده رو دیدید یانه؟
   جان خودتون دنبال یه سوژه دیگه برید!!!
   الان دو ساله که به یه چی گیر دادید نتیجه ای هم نداده

 6. مگر شما خبردار نشده اید که هماهنگی ها انجام شده و وزیر بهداشت و آقای دکتر ایمانیه در سفر آقای روحانی و درسرزمین پهناور فارس فقط به زادگاه استاندار رفته اند تا از خجالت او در بیایند و بیمارستان گله دار را تکمیل کنند.

 7. دوستان عزیز بروید بررسی کنید که در همین یک سالی که وی ابقا شدند چه برسر مخالفین جدی-و نه معامله گر- ایشان امد

 8. خدا ریشه ظلم را بکند

 9. صريح الهجه

  سلام
  لطفا گزارشی از نشست دکتر شهریاری نماینده مجلس با دانشجویان تحصیلات تکمیلی تهیه کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme