خانه » اخبار ویژه » مدیرکل ورزش و جوانان: همه مشکلات فوتبال فارس پول نیست

مدیرکل ورزش و جوانان: همه مشکلات فوتبال فارس پول نیست

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=17222

خبرپارسی – مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه بخشی از مشکلات تیم های فارس در نرسیدن به لیگ برتر فوتبال، مدیریتی است، گفت: باید پذیرفت که بخش مهمی از مشکل عدم توفیق صعود در بحث فنی و مدیریتی مهفته است وهمه مشکلات پول نیست .

حیدرعلی کامیاب یکشنبه ۲۰ مرداد در نشستی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار گفت: پروژه‌های هفته دولت توزیعی مناسب در استان دارد؛ اعلام کرد که در هفته دولت تعداد ۸۰ پروژه در حوزه ورزش و جوانان در این استان به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین گفت: سالن شش هزار نفری شیراز به عنوان یک پروژه شاخص ورزشی طی دو ماه آینده برای بهره برداری آماده خواهد شد.

کامیاب تاکید کرد با وجود اینکه دولت مسئولیتی در قبال حمایت مالی از تیم‌های حرفه‌ای فوتبال ندارد، گفت: علی رغم تمام تنگناهای قانونی و مالی، حمایت‌های زیادی از تیم‌های فوتبال مطرح استان انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه بخشی از مشکلات تیمهای فارس در نرسیدن به لیگ برتر فوتبال، مدیریتی است، گفت: باید پذیرفت که بخش مهمی از مشکل عدم توفیق صعود در بحث فنی و مدیریتی مهفته است وهمه مشکلات پول نیست .

کامیاب با بیان اینکه خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند و مردم فارس در سطح استان چشم و گوش‌های مطمئنی دارند، گفت: امروز خبرنگاران با هر طیف کاری و سیاسی در کنار مدیران استقلال دارند.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های اصحاب رسانه در فارس موجب بالا رفتن توقع مردم از آنها شده، افزود: امروز مدیران ارشد استان به این توانمندی، صداقت، شجاعت و استقلال فکری خبرنگاران پی برده‌اند و به همین میزان توقعات از این قشر بالا رفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: در موضوع سیل، ٧٠ درصد مشارکت مردم به دلیل اطلاع رسانی خوب و به موقع خبرنگاران بود. رتبه ما در حوزه رسانه اول است و بع آن افتخار می‌کنیم.

کامیاب با بیان اینکه جایگاه ما در عرصه جوانان در سال‌های محدودیت مالی دولت بسیار بالاست، گفت: بزرگنمایی معاندین و سلب اعتمادها، کار را برای مدیران سخت کرده است.

وی تاکید کرد: باید خدمات دولت را برجسته کنیم و آن را به پای یک مدیر  متخلف نادیده نگیریم، چرا که اگر مردم نسبت به خدمتگزاران بی اعتماد شوند، دیگر نمی‌توان کار کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس خطاب به خبرنگاران حاضر در جلسه عنوان کرد: امسال بیاییم کار خوب مدیران را برجسته و بداخلاقی‌های شبکه‌های اجتماعی را در سایت‌های معتبر، رفع کنیم.

کامیاب با تاکید بر اینکه اگر معتمد مردم هستیم، باید اقدامات را اطلاع رسانی کنیم، اظهار کرد: راه شفاف سازی، وجود قلم‌های توانمند است.

وی به بروز بعضی بداخلاقی‌ها در شبکه‌های اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: بنده به جرم مدیر بودن، نمی‌توانم در جشن‌ها حضور پیدا کنم یا با خانواده خود به مسافرت بروم.هر دو پسران من مشغول به کار آزاد هستند تا شائبه‌ای ایجاد نشود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اضافه کرد: امروز بداخلاقی‌ها به جایی رسیده که قابل کنترل نیست و گاهی ناخواسته خودمان هم به آن دامن می‌زنیم.

کامیاب همچنین با بیان اینکه مردم امروز احساس نزدیکی بیشتری با رسانه‌ها دارند، گفت: البته برخی هم الفبای رسانه را نمی‌دانند و بعضا از استانی دیگر وارد فارس شده و اقدام به راه‌اندازی کمپین و کانال کرده و خود را رسانه‌ای معرفی می‌کنند.

وی اظهار کرد تا زمانی که در استان فارس و مدیریت ورزش و جوانان استان مشغول به خدمت هستم، دست از کار نمی‌کشم.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس عنوان کرد: کسی که کار می کند حتما معایبی هم در کارش ایجاد می شود اما کسانی که تنها زمان می گذرانند و هیچ کاری نمی کنند نه موردانتقاد قرار می گیرند و نه اشتباهاتی دارند .

کامیاب با انتقاد از برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی، نسبت به خطرات شایعه سازی و دروغ پردازی در شبکه های اجتماعی، گفت: خلیل عقاب به عنوان یک چهره ورزشی ملی و بین المللی، چرا باید به واسطه مطالب شبکه های فضای lمجازی تخریب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تصریح اینکه طی ۵ سال گذشته بیشترین میزان اعتبار ورزش استان به فوتبال تزریق شده است، گفت: مشکل فوتبال فارس، پول نیست؛ باید نقد کرد و مشکلات را شناخت و راهکاری برای حل آنها یافت.

کامیاب با بیان اینکه ما هنوز درگیر دلال بازی هستیم، گفت: در موضوع فوتبال ما راه درستی را نرفتیم اما سایر استانها مسیر درستی را انتخاب و دنبال کردند که موفقیت را برای آنها در پی داشت.

یادآور می شود که تیم های مطرح فوتبال فارس سال هاست که در صعود به لیگ برتر توفیق نداشتند و با فرافکنی تلاش دارند که کمکاری خود ومجموعه میریتی و کادر فنی را به کردن دیگران بیندازند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme