خانه » اخبار ویژه » فلاش بکی به گذشته نزدیک/نور این کارنامه درخشان چشم ما را کور می کند

فلاش بکی به گذشته نزدیک/نور این کارنامه درخشان چشم ما را کور می کند

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=3931

خبرپارسی-هنوز هم حاج کاظم نشسته میان آژانس شیشه ای خیابان عباس آباد. هنوز هم با زمین و زمان سر جدل دارد««دود این موتوری‌ها امثال من و عباس رو خفه می‌کنه».

***

زوایای تازه ای از ماجرای حق ماموریت ۱۲ میلیاردی فاش شده است.خبرآنلاین نوشت سید حسین ذوالانوار نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: سوءاستفاده ۱۲ میلیاردی در فارس طی چهار سال گذشته برای ۲۰۰ نفر تحت عنوان اضافه‌کاری و حق مأموریت در سازمان جهاد کشاورزی بوده است. سامانه این دستگاه اجرایی نتواسته اضافه‌کار و حق مأموریت را تفکیک کند.

-قضیه اخیر سازمان جهاد کشاورزی فارس به دلیل تطبیق و یکسان‌ شدن ضوابط مالی در تفکیک حق مأموریت و اضافه‌کاری در سوء استفاده با هم یکی شده بود که مورد اشکال قانونی قرار گرفته است. باید دانست خلأ قانونی کجا بوده که باعث سوء‌استفاده شده است.پنج نفر از اعضای سازمان جهادکشاورزی مظنون بودند که سه نفر از آنان با قید وثیقه آزاد شدهاند. طول زمان بررسی، یکی از عیوب ما در قوه قضائیه است.

***

حالا دیگر مشخص است چنین شاهکاری در کدام دستگاه استان فارس رخ داده است. ذوالانوار اگر چه گفته است این مبلغ برای تعدادی هزینه شده اما مقامات قضایی پیش از این از حق ماموریت ۱۲ میلیاردی  گفته بودند که برای فرد ماموریت نرفته ای در نظر گرفته شده است!

***

روزهایی که منتقد مدیریت خرد در جهاد کشاورزی بودیم ، خیلی ها به ما تاختند.روزی که رفت «تیتر زدند مهرزاد خرد با کارنامه درخشان از سازمان جهاد کشاورزی فارس رفت» مانده بودیم دولت قبلی چه صنمی با «درخشش» و «نور افشانی» و «هاله نور» دارد. حالا اما حاتمی کیا باید «عباس» را گوشه ای بنشاند تا سرفه هایش که از دود «موتوری»هاست آرام بگیرد. باید به حاج کاظم دلداری بدهد. باید به سلحشور یادآوری کند «دوره گذشته مربی» را هوار نزند. اینجا دیگر خبری از موتوری ها نیست. خبری از خیبری ها نیست. هر چه چشم می دوزیم نور کارنامه درخشان برخی رفقا دارد کورمان می کند!

33

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme