تلاش اقتدارگرایان فارس برای مدیریت مادام العمر ! - پایگاه خبری تحلیلی خبر ‏پارسی
خانه » اخبار ویژه » تلاش اقتدارگرایان فارس برای مدیریت مادام العمر !

تلاش اقتدارگرایان فارس برای مدیریت مادام العمر !

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=1994

خبر پارسی: در حالی  که افکار عمومی عقب ماندگی مفرط استان فارس را متوجه عملکرد  ۸ ساله مدیران اصولگرا می داند و به رغم خواست عمومی برای تغییر فضای مدیریتی در کشور، رسانه های جناح اصولگرا به هر طریقی اصرار بر حفظ مدیران ناتوان خود دارند.

از جمله این اقدامات تلاشی نامربوط است که به جامعه القا کند برخی از مراجع تقلید از مدیران باقی مانده  دوران احمدی نژاد در فارس حمایت می کنند!

در همین رابطه سایت حافظ نیوز وابسته به فرزند محمدرضا مشفقیان مدیرعامل برق منطقه ای استان فارس امروز یکشنبه با انتشار اخباری ضد و نقیض تلاش کرد نشان دهد که مراجع تقلید از ادامه فعالیت پدرش در برق منطقه ای فارس حمایت می کنند.

این سایت با تلفیق  دو خبر مبهم و بدون منبع نامه  یکی از مراجع به رئیس جمهور برای جلوگیری از حذف مدیران گذشته و نیز نامه حمایت ۱۵ نفر از نمایندگان از یکی از مدیران ارشد صنعتی فارس، کوشید به نوعی حمایت مراجع تقلید را به نام محمدرضا مشفقیان ثبت کند.

در حالی که سازمان صنعت و معدن فارس به دلیل حوادث چندماه قبل بدون مدیر و با سرپرست اداره می شود، تنها سازمان صنعتی که این سایت کوشیده از مدیر آن حمایت کند برق منطقه ای فارس است.

در این خبر بدون اعلام نام مشخصی از مرجع تقلید حامی مدیران فارس، با نوعی فرافکنی این حمایت را به مشفقیانی سوق داد که هم اکنون در آستانه بازنشستگی است.

پیش از این نیز در محافل اصولگرا شایع شده بود آیت الله العظمی مکارم شیرازی نیز از رئیس جمهور خواسته است که مانع از انتصاب فردی از طیف اصلاحات به سمت استاندار فارس شود و یا این مرجع تقلید خواستار ابقای محمدهادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده است. موضوعی که هیچگاه رد یا تایید نشد.

 همچنین حافظ نیوز از مخالفت دستغیب و ضرغام صادقی نمایندگان مردم شیراز با ادامه حضور مدیر ارشد صنعتی فارس خبر داده است در حالی که نمایندگان موافق و مخالف امضای هرگونه نامه ای در حمایت یا علیه مدیران فعلی را بارها رد کرده اند.

اصرار شدید مدیران اصولگرایان برای ادامه حضور در صحنه های مدیریتی به خصوص برای مدیرانی که  سال سابقه حضور ۸ ساله دارند، همچون ایمانیه و مشفقیان و مهرزاد خرد باعث تعجب بسیاری از فعالان سیاسی شده است. 

 

2 دیدگاه

  1. پشتیبانی مراجع از مشفقیان صجیج نیست کما اینکه آیت الله العظمی ملک حسینی (ره) در زمان حیاتشان کار ایشان را … خوانده بود و حتی به بعضی از مقامات کشور و استان هم این مورد را تذکر داده و خواستار برخورد جدی با ایشان شده بود.

    • با سلام
      اینکه کلمه مفسده را حذف کردید، عین جمله آیشان بوده و همه در پیشگاه خدا مسئولیم؛ گذشته اینکه من که این مطلب را نوشته ام، در این دنیا هم مسئولم و در صورت پیگیری مقامات قضائی، وظیفه اثبات مطالب گفته شده را دارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme