خانه » اخبار ویژه » برخورد تند استاندار فارس با متعرضین به علی مطهری:اجازه نمی دهیم شیراز را به کانون فتنه و توطئه تبدیل کنند/ حرم اهل (ع) را برای مصونیت می خواهیم یا برای عقده گشایی سیاسی و جناحی؟/ فرزند شهید مطهری نباید در سومین شهر حرم اهل بیت مصونیت داشته باشد؟! برخی به خود اجازه می دهند در همه مسائل ریز و درشت دولت دخالت کنند

برخورد تند استاندار فارس با متعرضین به علی مطهری:اجازه نمی دهیم شیراز را به کانون فتنه و توطئه تبدیل کنند/ حرم اهل (ع) را برای مصونیت می خواهیم یا برای عقده گشایی سیاسی و جناحی؟/ فرزند شهید مطهری نباید در سومین شهر حرم اهل بیت مصونیت داشته باشد؟! برخی به خود اجازه می دهند در همه مسائل ریز و درشت دولت دخالت کنند

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=7633

خبر پارسی – استاندار فارس ضمن محکوم کردن حمله عده ای خود سر به فرزند شهید مطهری در شیراز، با اشاره به اصل ۸۶ قانون اساسی که تاکید دارد « نمایندگان مجلس در مقام ایفای وظایف نمایندگی در اظهار نظر و رای خود کاملاً آزادند و نمی توان آنها را به سبب نظراتی که در مجلس اظهار کرده اند یا آرایی که در مقام ایفای وظایف نمایندگی خود داده اند تعقیب یا توقیف کرد،گفت:دولت تدبیر و امید دولت قانون مداری است وقتی نص صریح قانون اجازه تعقیب و توقیف نمایندگان را نمی دهد،چگونه عده ای خود سر به نماینده مردم در خانه ملت تعرض می کنند و شان فرزند حاصل عمر امام را زیر سئوال می برند؟!
به گزارش روابط عمومی استانداری فارس،دکتر سید محمد احمدی با تاکید بر حفظ حرمت همه شهروندان جمهوری اسلامی،حرمت نمایندگان مردم درخانه ملت را به سبب جایگاهی که هم در قانون برای آنها پیش بینی شده و هم به عنوان منتخب مردم مورد احترام هستند واجب دانست و گفت : حالا اگر این نماینده مردم، فرزند شهید مطهری و کسی باشد که دلسوزی او برای نظام برهمه روشن است احترامش بیشتر هم می شود که امام شهدا فرمودند: خانواده شهدا چشم و چراغ ملتند حالا چگونه برخی به خود اجازه می دهند به فرزند شهیدی که امام راجع به او فرمود پاره تنم و حاصل عمرم بود آزادانه تعرض کنند و در شهری که سومین حرم اهل بیت است وی را مورد حمله قرار دهند؟!آیا فرزند شهید مطهری نباید در سومین شهر حرم اهل بیت مصونیت داشته باشد؟! بر ما چه شده است که روزگاری کافر حربی در جوار معصومین خود را مصون می دید اما امروز یک نماینده پایبند به آرمان های امام و رهبری نه تنها مصونیت ندارد که مورد تعرض هم واقع می شود؟آنهایی که شعار سومین حرم اهل بیت را چون پتکی بر سر مخالفین می کوبند کجایند تا از این عنوان دفاع کنند؟ حرم اهل (ع) را برای مصونیت می خواهیم یا برای عقده گشایی سیاسی و جناحی؟
استاندار فارس به اخلالگران نظم عمومی هشدار داد و گفت:به آنهایی که هر بار با کوچکترین بهانه مخل امنیت عمومی می شوند هشدار می دهم در هر مقام و مرتبه ای که باشند با آنها برخورد شدید می کنیم و اجازه نمی دهیم شیراز را به کانون فتنه و توطئه تبدیل کنند لذا به عنوان نماینده عالی دولت از دستگاه های امنیتی و قضایی می خواهم با اخلالگران نظم عمومی بویژه مسببین حادثه شب گذشته که آبروی شیراز را به عنوان حرم اهل بیت نگه نداشتند قاطعانه برخورد کنند و من نیز به عنوان استاندار قول می دهم جزئیات قضیه را تا آخر بررسی کرده و تقدیم شورای عالی امنیت ملی نمایم .
استاندار فارس اخلال در برخی برنامه های سیاسی را برنامه ریزی شده خواند و گفت:سیاست من نشات گرفته از سیاست دولت تدبیر و امید است و تا امروز تلاش کردم با مدارا و بردباری اتفاقات تلخ را تحمل کنم اما گویا برخی صبر و متانت را در این اتفاقات جور دیگری تعبیر می کنند و به خود اجازه می دهند در همه مسائل ریز و درشت دولت دخالت کنند. لذا به همه افرادی که چوب لای چرخ دولت می گذارند و مانع حرکت فزاینده دولت به سوی توسعه می شوند و فضای با نشاط آرامش و امید را که حاصل دولت تدبیر و امید است برهم می زنند هشدار می دهم که به رفتارهای ناپسند خود ادامه ندهند و مقابل عزم جدی دولت و مردم برای ایجاد آرامش و امنیت نایستند.
نماینده عالی دولت در استان فارس در پایان با تاکید بر ارسال گزارش کامل اتفاقات شب گذشته در شیراز به شورای عالی امنیت ملی گفت:وقتی هنوز سخنرانی صورت نگرفته و اتفاقی نیفتاده عجیب است که برخی قاضی می شوند و حکم قبل از ارتکاب می دهند.اینجانب به عنوان استاندار فارس ضمن دلجویی از فرزند برومند شهید مطهری و اتفاقات ناگواری که برای ایشان افتاده بار دیگر خواهان برخورد قاطع با همه مسببین حادثه تعرض به نماینده شریف مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می شوم و اجازه نخواهم داد این اتفاقات درسومین شهر حرم اهلبیت که مامن مومنین است تکرار شود.

7 دیدگاه

 1. خدا کنه فقط حرف و ظاهرسازی نباشه ببینیم و تعریف کنیم

 2. جناب استاندار محترم
  با احترام
  زیادگرد و خاک نکن
  ما شما رو بهتر می شناسیم
  شما مدیران حامی جریان مخالف دولت رو که در حال کار شکنی هستن رو اگه تونستی جابه جا کن
  آره به مشفقیان و … سلام برسونید

 3. اجازه نخواهیم داد!!! چه طنز باحالی!
  سیزده آبان پارسال، سیزده آبان امسال، هادی غفاری، الهه کولایی، ابتکار، یونسی، مطهری، …
  من رو این حرفت خیلی حساب باز می کنم آقای استاندار!!!!!

 4. یادم به جنگل افتاد آنها چه جور حمله به جناب مطهری می کردند.
  آقای استاندار بجای حرف وارد گود شو
  شایدم شما میترسید ترس را در پشت حرفهایتان مشود حس کرد
  وقتی دیروز بجای اینکه به آقای مطهری می گفتید برگرید
  خودتان به آنجا می رفتید و دستور بازداشت سگ های ولگرد را میدانید
  نه به عمل دیروز
  نه به حرف انروزتان

 5. فارس این استاندار را می خواهد زنده باد ایران زنده باد دولت تدبیر و امید زنده باد دکتر احمدی
  این آدما حرف حساب حالیشون نیست این زبان رو بهتر می فهمن

 6. این اقدامات زیبنده مملکت اسلامی نیست و با سیره معصومین جور در نمیاد..بنده علت حاشیه امن این افراد خود سر تهی مغز رو درک نمیکنم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme